Výplach DPF

čištění filtru pevných částic výplachem

Nekupujte nový filtr, ten starý stačí vyčistit! Produkt je dlouhodobě testovaný a sklízí velký úspěch u zákazníků již ve více než 120 zemích světa!

Dostupnost: Skladem

449 Kč [s DPH]

371.10 Kč [bez DPH]

Nedostupné

Popis produktu

Je Váš DPF/FAP filtr již zanesen natolik, že automatická regenerace nepomáhá nebo v té horší variantě se již ani sama nespustí? Bliká Vám či dokonce neustále svítí kontrolka filtru DPF/FAP? Kontrolujete si počet najetých kilometrů a víte, že zanesení již bude značné a chcete mít jistotu, že se kontrolka nerozsvítí v nejmíň vhodný okamžik? Máme pro Vás řešení a to díky výrobku Výplach DPF!

Unikátní složení produktu Výplach DPF rozpouští a odstraňuje všechny pozůstatky nejen sazí, které zachytí filtr pevných částic při spalování paliva. Jeho přednost a unikátnost spočívá v tom, že výplachová tekutina na sebe naváže saze a po určitém čase, kdy kapalina ve filtru působí, vznikne z usazených sazí kašovitá hmota, která odlepí od stěn filtru a posléze se jednoduše vypláchne čistou vodou. Čištění s naším produktem je velmi snadné a přesto vysoce účinné! Při správné aplikaci lze lehce dosáhnout až 98% původní průchodnosti filtru a to za necelých 12 hodin. Výplach filtru pevných částic je zároveň velmi šetrný a nepoškozuje filtr! Může být použit na všechny hliníkové, hořčíkové, zinkové a kadmiové části. Je též vhodný i na nejnovější generace filtrů DPF/FAP.

Oblast použití:
Všechna vozidla s filtrem pevných částic

Způsob aplikace:
VÝROBEK JE URČEN POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ!
Před použitím balení kapaliny protřepejte! Demontujte filtr pevných částic a vizuálně zkontrolujte, zda není mechanicky poškozen. Před naplněním výplachovou kapalinou ucpěte všechny otvory, následně nalijte do filtru pevných částic obsah kapaliny tak, aby byl filtr celý naplněn! Nechte působit alespoň 10 hodin. Občas protřepte a v případě potřeby dolijte výplachovou tekutinu. Po uplynutí času potřebného pro vyčištění filtru důkladně DPF vypláchněte čistou teplou vodou. Nechte vyschnout. Po dokončení procesu čištění Výplachem DPF filtr namontujte zpět na vozidlo. Následně do palivové nádrže nalijte produkt Čistič DPF (dodržte dávkování) a proveďte testovací jízdu po dobu alespoň 20 minut. Pokud nedojde k automatickému spuštění regenerace – spusťte ji pomocí elektronického zařízení ve Vašem servisu.

Potřebné množství:
Záleží na samotné velikosti filtru pevných částic (obvykle cca 3-5 litrů podle typu vozu).  Upozornění - v případě, že objednáte pouze 1L Výplachu DPF, tak tuto objednávku automaticky pozastavíme a budeme s Vámi řešit, čím se často může prodloužit doba vyřízení a dodání objednávky. Výjimkou jsou doobjednávky - v tomto případě uveďte prosím do poznámky.
Proč tak činíme? Jelikož výsledek pouze s 1L by byl nedostačující a nechceme abyste byli nespokojeni. (představte si filtr s objemem 4L, do kterého nalejete jen 1L Výplachu DPF - ten sice odvede svou práci, ovšem jen v 1/4 kapacity filtru => efekt čištění bude nedostatečný a místo snahy ušetřit dosáhnete opaku). Pro správnou funkci a efektivitu čištění, je nutné, aby byl filtr kapalinou naplněn celý a to také po celou dobu čištění. U vozidel, která mají filtr DPF spojený s katalyzátorem, může být spotřeba produktu vyšší - z důvodu většího objemu soustavy.

Obsah:
1000 ml

UŠETŘETE A OBJEDNEJTE 5l KANYSTR VÝPLACHU DPF

Upozornění - odkaz výše Vás přesměruje na náš hlavní e-shop www.autoprofishop.cz


Přejeme mnoho šťastných kilometrů bez problému s DFP/FAP filtrem.

Bezpečnostní list produktu

Záchrana DPF


Reference

Reference na Čistič DPF + Diesel Common Rail... - Citröen C5 Hdi 2.2 Break

..motor běží plynule již od nastartování - studený má výkon a nedusí se jako dříve, žádné hlášky na počítači. Klesla spotřeba o cca 1,5 litru na 100 km..

Čti celou referenci »

Reference na Čistič DPF - Taxislužba letiště Praha - Škoda Superb II

Čistič DPF používáme pravidelně a jsme spokojení s jeho účinností.

Čti celou referenci »