O nás

Problémy s filtrem pevných částic? Neutrácejte zbytečně!

Produkty „Čistič DPF" a „Výplach DPF" pochází z portfolia značky „Autoprofi" (Autoprofi line), která je součástí světové obchodní skupiny s názvem Bluechem Group. Výrobce této značkové německé autochemie se výrobě a vývoji věnuje již více než 24 let.

O výrobci

Výrobní závod CTP GmbH

Od roku 1988 je společnost CTP GmbH světovým výrobcem petrochemických výrobků pro údržbu a opravu v oboru motorových vozidel. Výrobky se nepoužívají pouze ve spojení s automobily, ale také v oblasti motocyklů, techniky, volného času a samozřejmě i průmyslu. Celý sortiment společnosti je mnoho let testován, zkoušen a i nadále vyvíjen tak, aby byla zaručena optimální schopnost výkonu všech benzínových a dieselových motorů. Výroba se neustále přizpůsobuje komplexnější technologii vozidel, které jsou představovány na našem trhu.


Samotný vývoj a následná výroba autochemie jsou realizované na nejvyšší úrovni jakosti. Všechny výrobky jsou proto certifikované podle odpovídajících norem (DIN EN ISO 9001:2000). Díky mnoholetým zkušenostem s automobilovým průmyslem je sortiment celosvětově považovaný za unikátní a jedinečný. Firma CTP GmbH svými produkty zásobuje své partnery v 88 zemích světa a toto číslo každým rokem narůstá. Tento růst by nebyl možný bez velké spokojenosti zákazníků, která výrobky firmy provází v každé zemi a to díky dlouholeté praxi a doporučení od odborníků. CTP GmbH je též držitelem řady certifikátů od TÜV - Technického Institutu a to nejen na ověření kvality či funkčnosti, ale i původu svých produktů. Je kooperačním partnerem v oblasti motorových vozidel a průmyslu. Středem zájmu společnosti je především výzkum a vývoj ekologických výrobků vyráběných z obnovitelných zdrojů. V ústraní nezůstává ani kladený důraz na kvalitu vyráběného zboží.

V různých školících zařízeních se nepřetržitě zaučují týmy systémových servisních poradců. Nejlepší podmínky k tomu poskytuje nejmodernější zařízení pro předváděcí servisy spolu s laboratořemi a seminárními místnostmi. Důraz je kladen na trvalý transfer know-how, praktické testy, simulace různých situací a teoretické semináře. Díky tomu je zaručena profesionalita a kompetentní podpora zákazníka.

O tomto webu

Web „Čistič DPF", na kterém se právě nacházíte, je speciálním projektem a odnoží webu „Autoprofishop.cz". Hlavním účelem je kromě nabídky alternativního, efektivního a především cenově nejschůdnějšího řešení při „problému DPF ", též osvěta v oblasti problémů se zanášením filtrů pevných částic. V České republice je aktuálně hlavním trendem při problémech s DPF filtrem buď koupě nového filtru či jeho odstranění. První případ je neúnosně drahý a druhý nelegální. Sice existují i další alternativy, ale nejsou všeobecně známé mezi vlastníky a uživateli dieselových automobilů. Tento web má za cíl toto změnit. Produkty výrobce CTP GmbH jsou svým konceptem prodeje primárně zaměřeny na použití především v profesionálním segmentu trhu (servisy, průmysl, atd.), proto se s nimi nelze setkat na čerpacích stanicích, v supermarketech apod.. Nyní díky nám má však možnost každý z Vás vyzkoušet, co profesionálové ze skoro 90 zemí světa znají již dávno a běžně používají. Osvětou našeho řešení chráníte nejen Vaše peněženky, ale i ekologii a zdraví nás všech. Přidejte se i Vy ke spokojeným zákazníkům využívajících německou kvalitu, která je prověřená profesionály.

Proč kupovat nový, když starý lze vyčistit!

Pro více informací o portfoliu značky Autoprofi line pokračujte na web Autoprofishop.cz.

TÜV NORDTÜV

Reference

Reference na Čistič DPF - Škoda Octavia RS 2.0 TDI

Protože vlastním i autodiagnostiku, tak jsem po aplikaci sledoval, co se ve fitlru děje za jízdy a ono to opravdu funguje jak je popsáno na netu.

Čti celou referenci »

Reference Výplach DPF- Vlad Graur - Renault Espace

Před výplachem DPF hodnota saze ve filtru 89g. Po výplachu 2g (podle diagnostického přístroje Clip Renault).

Čti celou referenci »